Icon Zavřít výběr země

Progress Software

Efektivní monitorování sítě a řízení toku dokumentů ve firmě

Progress Software je globální poskytovatel softwaru a služeb v oblasti vývoje aplikací a databází. Poskytuje je organizacím, které poskytují informační služby obchodu, průmyslu a vládě. Portfolio společnosti zahrnuje různá řešení v oblasti podnikové integrace, monitorování sítě, výměny dat a vývoje aplikací a společnost poskytuje cloud computingové služby v modelu SaaS. Cílem společnosti je vybavit co nejvíce organizací těmi správnými nástroji, které jim umožní čelit dnešním digitálním výzvám.

TECHNIKA

 

Nabídka Bakotech zahrnuje dvě technologie poskytované společností Progress Software Corporation.

 • První je Flowmon - Monitorovanie výkonnosti siete na základe tokov Flowmon umožňuje monitorovať využitie šírky pásma, pochopiť štruktúru prevádzky a určiť hlavnú príčinu problémov v sieti v lokálnych, okrajových aj cloudových prostrediach. Jeho sieťovo orientovaná vetva bezpečnosti sa zároveň zameriava na detekciu anomálneho správania v sieťovej prevádzke, a tak vás upozorní na aktivity hrozieb v sieti, ako je napríklad ransomvér alebo vnútorné hrozby.
 • Druhým je široce známé řešení pro monitorování a správu sítě s názvem WhatsUp Gold. Jedná se o nástroj pro aktivní i pasivní monitoring, díky podpoře protokolů jako je SNMP 1/2/3 verze, WMI, SSH, Flow protokolů jako NetFlow nebo Syslog.
 • tretí je nástroj pro zabezpečení a zlepšení všech typů přenosů souborů, a to jak mezi uživateli, tak systémy. MOVEit se skládá ze dvou nezávislých systémů, MOVEit Transfer a MOVEit Automation. Společně umožňují automatizovat tok dokumentů a generovat zálohu na míru. Umožňují plně automatizovat přenos mezi kritickými obchodními systémy a snadno šifrovat komunikaci s koncovým uživatelem. Kromě toho poskytují možnost sdílet složky s různými administrátorskými právy spolu s úplnou auditní stopou. Aby v případě potřeby bylo jasné, kdo a kdy má k čemu přístup. A to vše je zajištěno pomocí AES 256 FIPS 140-2.
 • štvrtý je Kemp LoadMaster- loadballancer  umožňuje bezpečné a efektivní poskytování a přesměrování služeb nebo aplikací a podporuje širokou škálu výrobců v mnoha odvětvích trhu.

 

RIEŠENIA

 

Progress WhatsUp Gold:

 • Network Discovery: WhatsUp Gold Layer 2/3 Discovery identifikuje všechna zařízení v síti včetně routerů, přepínačů, serverů, přístupových bodů a dalších. Toto řešení má technologii Seed Scan, která zjišťuje všechna zařízení v síti a automaticky se učí o topologii sítě ve společnosti; WhatsUp Gold automaticky generuje mapu 2. a 3. vrstvy sítě, infrastruktury Windows®, bezdrátové infrastruktury, cloudových zdrojů a dalších. Monitoruje bezdrátové řadiče LAN, přístupové body, servery, úložná zařízení, tiskárny a další.
 • Správa: neustále monitoruje dostupnost a výkon infrastruktury, od směrovačů, přepínačů a firewallů po servery, úložná zařízení, aplikace a virtuální stroje.
 • Cloud Monitoring: Automaticky zjišťuje, mapuje a monitoruje cloudová prostředí včetně AWS a Azure. Umožňuje monitorování, reportování a upozorňování na stav a výkon prvku cloudové infrastruktury. To umožňuje nejen sledovat využití cloudových zdrojů, ale také sledovat účtování služeb a prostor a zobrazovat data ve formě reportu na jednoduchém dashboardu.
 • Monitorování aplikací: Nabízí výchozí profily aplikací, které vám umožňují snadno sledovat výkon a dostupnost oblíbených aplikací společnosti Microsoft, jako jsou Exchange, SharePoint®, Dynamics, Lync®, SQL Server®, DNS, Internet Information Services (IIS), Active Directory® a Hyper -V® a také systémy Linux a webové servery Apache.
 • Analýza síťového provozu: WhatsUp Gold shromažďuje záznamy o toku síťového provozu pomocí protokolů Cisco NetFlow, NetFlow-Lite a NSEL, Juniper J-Flow, sFlow, QUIC a IPFIX. To vám umožní optimalizovat výkon sítě, izolovat anomálie síťového provozu, minimalizovat úzká hrdla a odhalit důvody pro využití šířky pásma.
 • Sledování virtuální instance: WhatsUp Gold podporuje virtuální stroje vytvořené pomocí VMware a Hyper-V. Díky tomu dokáže sbírat informace o statistikách a využití procesorů, paměti, disků a rozhraní a zobrazovat je na pohodlných dashboardech.
 • Analýza a shromažďování protokolů: Správce protokolů vám umožňuje sledovat, filtrovat, vyhledávat a upozorňovat protokoly pro každé zařízení v síti samostatně a také sledovat meta trendy, jako jsou významné změny v počtu protokolů.

MOVEit Transfer

 • Pokročilé bezpečnostní funkce zahrnují šifrování vyhovující FIPS 140-2, ověřování a autorizaci uživatele a potvrzení doručení souboru. MOVEit Transfer zaznamenává aktivity v databázi porušení, aby byla zajištěna shoda s ISO 27001, HIPAA, PCI, GDPR, SOX, BASEL I / II / III, FIPS, FISMA, GLBA, FFEIC, ITAR a předpisy o ochraně dat.
 • Ad-Hoc modul: umožňuje koncovému uživateli systému jednoduše odesílat zašifrované soubory z úrovně Outlook e-mailu. Na pár kliknutí si vyberete úroveň zabezpečení, vytvoříte účet pro externího příjemce, zašifrujete obsah e-mailu a nastavíte zásady.
 • Secure Folder Sharing: další funkce, díky nimž bude mít každý v podniku přístup přesně k těm souborům, ke kterým by měl mít přístup. Veškerá obchodní komunikace a přenos souborů budou šifrovány a sdílené soubory budou také šifrovány. Navíc ukládá auditní stopu, aby bylo možné v případě komplikací ověřit, kdo a kdy měl ke konkrétním datům přístup.
 • Flexibilní implementace: MOVEit Transfer může být hostován v místní infrastruktuře, v komerčních cloudech a dodáván jako SaaS.

 

 

MOVEit Automation

 • Poskytuje bezpečný, snadno použitelný a automatizovaný pracovní postup. Minimalizuje riziko ztráty dat a ručních přenosů v rozporu s předpisy. MOVEit Automation také poskytuje záruku doručení, neodmítnutí, šifrování PGP a granulární řízení přístupu s auditním záznamem.
 • Různé možnosti: Edice Corporation a Enterprise lze upravit tak, aby vyhovovaly téměř každému zákazníkovi.
 • Integrace: Rozhraní API umožňují snadnou integraci MOVEit Automation s aplikacemi třetích stran pro propojení celé infrastruktury v jediném automatizačním systému.

 

Kemp LoadMaster

 • LoadMaster Load Balancer - Hardware Vyvažovače zátěže společnosti Kemp poskytují kompletní, vysoce výkonné řešení pro řešení doručování aplikací s protokolem SSL, přepínáním obsahu a přepisováním adres URL v rámci bezpečné a vysoce dostupné platformy, kterou lze snadno nasadit a spravovat.
 • LoadMaster Load Balancer - Cloud Rozšíření funkcí a možností řadiče ADC (Application Delivery Controller) třídy datového centra do cloudu. LoadMaster je vyrovnávač zátěže, který byl vytvořen, navržen a optimalizován pro cloud.
 • Wirtualny LoadMaster Load Balancer Always-on aplikace pro virtualizovaná prostředí. Zvýšení bezpečnosti, dostupnosti, výkonu a škálovatelnosti aplikací pomocí softwaru pro vyrovnávání zátěže optimalizovaného pro virtualizovaná prostředí.
 • Správce hovorů ECS ECS Connection Manager zlepšuje kvalitu aplikací pro aplikace Dell EMC ECS Zjednodušte své nasazení ECS pomocí správy datového provozu na 7. vrstvě ECS, optimalizované pro aplikační protokoly S3, NFS, Swift a Atmos, jakož i odolnosti a vyrovnávání zátěže ve více lokalitách.
 • Multi-tenant Load Balancer Více instancí vyrovnávání zátěže na jednom zařízení. Multi-Tenant LoadMaster provozuje více izolovaných instancí Load Balanceru na jediném hardwarovém zařízení s plnou flexibilitou přidělování prostředků pro optimalizaci využití šířky pásma. Každá instance běží nezávisle a je zcela izolovaná, což umožňuje vytvářet, testovat a optimalizovat služby, aniž by byly ovlivněny ostatní aplikace nájemce.

 

PROČ PROGRESS SOFTWARE?

 • Jednoduchá implementace a integrace s jakýmkoli systémem
 • Jednoduchá, ale účinná technologie
 • 40 let zkušeností v oboru
 • Neustále se rozvíjející společnost

 

Progress Flowmon

 

 • Flowmon Collector Kolektor NetFlow a IPFIX s pokročilým reportováním. NetFlow Collector je samostatné zařízení pro sběr, dlouhodobé ukládání a analýzu dat o tocích ze zařízení podporujících tok (vyrovnávače zátěže, přepínače a směrovače), vyhrazených sond a dalších zdrojů toků. Je vybaven pro pokročilé reportování a vizualizaci dat.
 • Flowmon Packet Investigator Automatizovaný analyzátor PCAP. Flowmon Packet Investigator (FPI) je nástroj pro audit síťového provozu, který automaticky zaznamenává a analyzuje kompletní paketová data. Kombinuje automatickou analýzu PCAP a vestavěné expertní znalosti, takže vám okamžitě poskytne hluboké porozumění vznikajícím problémům a nabídne návrhy na nápravu.
 • Flowmon APM Monitorování výkonu aplikací. Flowmon Application Performance Monitoring (APM) je bezagentový systém, který měří uživatelskou zkušenost a reportuje výkon kritických podnikových aplikací. APM poskytuje spolehlivá data o využití, kapacitě, chybovosti a SLA pro urychlení řešení problémů a optimalizaci provozu aplikací.
 • Flowmon Probe Exportér NetFlow a IPFIX. Flowmon Probe je nejvýkonnější exportér dat o toku na trhu, který generuje data až na úroveň aplikací a měří výkon. 
 • Flowmon ADS Systém detekce síťových anomálií. Flowmon ADS využívá inteligentní detekční engine, který pomocí algoritmů analýzy chování odhaluje anomálie skryté v síťovém provozu a odhaluje tak škodlivé chování, útoky na kritické aplikace, narušení dat a indikátory kompromitace.

 

ZEPTEJTE SE NA PODROBNOSTI

 

bg

Testování výrobku

Chcete se seznámit s moderními bezpečnostními řešeními pro sítě, systémy nebo monitorování a správu a testovat je?

Portfolio společnosti Bakotech zahrnuje řadu produktů od polských i zahraničních výrobců, které vám poskytnou tu nejlepší ochranu před všemi typy kybernetických hrozeb.

Vyplňte formulář a naši specialisté vás budou kontaktovat a pomohou vám vybrat nejlepší řešení, které bude vyhovovat potřebám vaší organizace.

Kontakt

Bakotech Security s.r.o.

Brno:

Holandská 878/2,

Štýřice, 639 00 Brno

IČO: 17592062

 

Praha:

Evropská 2588/33A

160 00 Praha 6-Dejvice

CZ24804983

Údaje Společnosti

IČO 24804983

DIČ CZ24804983

Kontakt

Brno:

+420 734 542 498

security@bakotech.cz

 

Praha:

info.cz@bakotech.com

Připojte se k newsletteru

Chcete mít přehled o nejnovějších zprávách z oblasti IT a dostávat informace o akcích, jako jsou webové semináře, školení a konference? Zanechte svůj e-mail:
Došlo k chybě. Zkontrolujte pole formuláře a zkuste to znovu.
Tato adresa je již v naší databázi.
Vaše předplatné bylo přidáno. Děkujeme!
© Bakotech - 2022. Všechna práva vyhrazena.

Web používá soubory cookie k poskytování služeb v souladu se Zásadami souborů cookie. Můžete definovat podmínky pro ukládání nebo přístup k mechanismu cookies ve vašem prohlížeči.

Přijímám